Husáriková Jindra (Ústí nad Labem 1931)
Smutná svatba, signováno vpravo dole J. Husáriková, olej/plátno, 69 x 85 cm, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |